Home > OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
17 września 2023

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 18.00 odbędzie się katecheza parafialna dla uczniów klas VIII, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Przypominamy, że do pierwszej komunii świętej i bierzmowania młodzi parafianie przystępują w swojej parafii, bez względu na to, w której szkole się uczą, czy to na terenie miasta, czy gminy. Obecność proszę potraktować, jako obowiązkową. Kandydaci otrzymają deklaracje w której rodzice potwierdzą swoją pomoc, w przygotowaniu swoich dzieci do przyjęcie sakramentu bierzmowania.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.30. odbędzie się pierwsza katecheza parafialna dla rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej Komunii świętej.
  3. We wtorek zapraszamy osoby, które chcą zgłębić wiedzę na temat Biblii. Po Mszy wieczorowej odbędzie się Krąg Biblijny.
  4. W środę o 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.
  5. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów i lektorów.
  6. W czwartek 28 września pragniemy dołączyć do grona czcicieli Miłosierdzia Bożego na całym świecie, aby odmówić Koronkę w intencji świata i nas samych na ulicach miast świata. O godzinie 15.00 spotkamy się pod pomnikiem świętego Brunona w centrum miasta.
  7. Dziękujemy za dwie anonimowe ofiary na potrzeby naszej parafii.
  8. W nowym numerze tygodnika Gość Niedzielny polecamy: Jak bronić się przed brutalizacją języka w przestrzeni publicznej; Papież nie boi się pytań – wywiad z kardynałem Grzegorzem Rysiem.
  9. Na ołtarzach bocznych są wyłożone pamiątkowe obrazki z beatyfikacji Rodziny Ulmów.
  10. Wszystkich gości, parafian, a szczególnie cierpiących, samotnych, oraz każdą osobę potrzebującą duchowego wsparcia, polecamy wstawiennictwu patrona naszego Sanktuarium Świętego Brunona.