Home > OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Okresu Zwykłego
29. 01. 2023.

 1. Wizytę duszpasterską zwaną KOLĘDĄ od godziny 16.00 złożymy w tym tygodniu w następującym porządku:

Poniedziałek – ul. Hubalczyków i M.C. Skłodowskiej.

Wtorek – ul. Kwiatowa i Zielona.

Środa – ul. Wańkowicza i św. Ojca Kolbe

Piątek – ul. Przemysłowa, Brzozowa i Jagiellończyka.

Sobota – ul. Wolskiego

 1. W czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego w Polsce zwane tradycyjnie Święto Matki Bożej Gromnicznej i jednocześnie jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Przychodzimy do kościoła z gromnicami. Msze święte będą odprawiane o godzinie 7.00, 10.00 i 15.00. Ofiary w tym dniu złożone tacę przeznaczamy na klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych w Spręcowie.
 2. Również w czwartek – pierwszy miesiąca od godz. 14.30. adoracja wspólnot modlitewnych i okazja do spowiedzi świętej.
 3. W piątek przypada wspomnienie św. Błażeja opiekuna chorujących na gardło i drogi oddechowe. Błogosławieństwo świecą św. Błażeja, którą przywieźliśmy z Dubrownika w Chorwacji po Mszy św. o godzinie 7.00 i 15.00. Zapraszamy szczególnie osoby, które przeszły zakażenie koronawirusem.
 1. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź o godzinie 6.30 i 14.30. Odwiedziny chorych od godziny 9.00.
 2. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo fatimskie o godzinie 7.45 i Msza św. Prośby i podziękowania można składać do skrzynki intencyjnej.
 3. Dziękujemy za ofiary jakie otrzymaliśmy na potrzeby parafii z okazji kolędy.
 4. Uczestników ubiegłorocznej pielgrzymki do Włoch i na Sycylię zapraszamy po odbiór kroniki.
 5. Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznej pielgrzymce po Bałkanach z pobytem w Medjugorie prosimy o zapoznanie się informacją zamieszczoną na naszej stronie internetowej, lub zgłoszenie się do zakrystii po Mszy świętej.
 6. Zachęcamy do nabycia Tygodnika Gość Niedzielny. Polecamy lekturę artykułu z okazji 10 rocznicy śmierci kardynała Józefa Glempa.
 7. Wszystkich parafian, a szczególnie najstarszych i wszystkich oczekujących wsparcia duchowego polecamy w modlitwie przez wstawiennictwo naszego patrona Świętego Brunona, biskupa i męczennika…