Home > Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

X NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

6. 06. 2021 r.
  1. Jutro w poniedziałek o godzinie 15.30 odbędzie się spowiedź dla kandydatów do bierzmowania. Po spowiedzi katecheza.
  2. We wtorek o godzinie 16.00 Ks. Infułat dr Adolf Setlak udzieli sakrament bierzmowania młodzieży klas ósmych.
  3. W środę o 15.00 Godzina Miłosierdzia.
  4. Do czwartku będzie trwała oktawa Bożego Ciała. Przez tak długi czas mieliśmy ograniczone możliwości uczestnictwa we Mszy świętej. Wiele osób wyrażało smutek, że nie może być w kościele i czuć obecność Boga i ludzi na modlitwie. Mamy teraz okazję z radością powrócić do normalności. Zapraszamy na procesje codziennie o godzinie 17.30.W czwartek na zakończenie oktawy zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo małym dzieciom. Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi.
  5. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana. Jak słyszeliśmy w liście Episkopatu Polski w tym dniu zostanie odnowiony Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na Msze święte o godzinie 7.00 i 18.00
    6. W sobotę o godzinie 17.00 Jasnogórska Rodzina Różańcowa będzie modliła się w intencji Ojczyzny. Na zakończenie Mszy świętej odbędzie się nowenna do św. Brunona.
  6. Katolicki Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim zaprasza na dzień otwarty 12 czerwca w godzinach od 10.00 – 12.00.
  7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii jakie otrzymaliśmy od rodziny z ulicy Wolskiego 3/3, oraz przekazane na nasze konto bankowe.
  8. Wszystkich gości, parafian, a szczególnie oczekujących wsparcia duchowego polecamy wstawiennictwu patrona naszego Sanktuarium Świętego Brunona.