Home > Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVI Niedziela Okresu Zwykłego

21 lipca 2019 r.

  1. We wtorek z naszej parafii wyrusza pielgrzymka do Chorwacji z pobytem w Medjugorje. Pielgrzymi deklarują swoją modlitwę za parafię i proszą również o modlitwę w intencji szczęśliwego przebiegu pielgrzymowania.
  2. W środę o godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia.
  3. W czwartek 25 lipca przypada wspomnienie Świętego Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy Świętej o godzinie 18.00, odbędzie się obrzęd poświęcenia samochodów. Pojazdy można postawić wokół świątyni.
  4. W piątek obchodzimy wspomnienie świętych Joachima i Anny rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  5. W sobotę 27 lipca po Mszy o godzinie 18.00 nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.
  6. Dziękujemy za dobrowolne ofiary na potrzeby parafii, jakie otrzymaliśmy od rodzin z ulicy Grota Roweckiego 5/2a i ul. Wajdy 6/25, oraz dwie ofiary anonimowe.
  7. Polecamy kolejny numer tygodnika „Gość Niedzielny”. Zwracamy uwagę na wybrane artykuły: Dlaczego w Polsce brakuje leków. Zdjęcie i komentarz z odpustu Św. Brunona w naszej parafii. Następny odcinek cyklu wakacyjnego „Cuda za miedzą”, tym razem Lewocza – najważniejsze sanktuarium maryjne na Słowacji.
  8. Przez pośrednictwo naszego patrona świętego Brunona, polecamy Bogu całą naszą parafię, oraz przybyłych gości. Pamiętamy o chorych, samotnych i cierpiących. Ogarniamy pamięcią wszystkich odpoczywających na urlopach.