Home > Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019 r.

  1. W przyszłą niedzielę dzieci klas III szkoły podstawowej przystąpią do Pierwszej Komunii świętej. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 9.15. Ulegnie zmianie porządek Mszy świętych. Nie będzie Mszy o godzinie 10.00. Pozostałe Msze święte o godzinie 8.00, 11.15, 12.30 i 18.00.
  2. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 12.30 spotkanie dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły po raz pierwszy do Komunii Świętej. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się niedzielę 02 czerwca o godzinie 12. 30.
  3. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, oraz rocznicowych w piątek o godzinie 16.00.
  4. Łączymy się duchowo z przedstawicielami naszej parafii, którzy pod przewodnictwem ks. Romana kontynuują pielgrzymkę po sanktuariach kaszubskich.
  5. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Majowych, odprawianych codziennie w naszym Sanktuarium o godzinie 18.00.
  6. W środę o 15.00 Godzina Miłosierdzia.
  7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii, które otrzymaliśmy od rodziny z ul. Boh. Warszawy 25/17, oraz jedną ofiarę anonimową.
  8. W nowym numerze tygodnika „ Gość Niedzielny”, który jest wyłożony na stoliku pod chórem polecamy: Wywiad z biskupem Saad Sirop Hanna, który został porwany przez terrorystów w Iraku i odzyskał wolność – jak mówi dzięki Bożej interwencji. Jest również Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży.
  9. Wszystkich parafian, a szczególnie samotnych i cierpiących polecamy wstawiennictwu patrona naszego Sanktuarium Świętego Brunona. Pamiętamy o maturzystach i zapraszamy do naszej świątyni, aby przed kolejnymi egzaminami powierzali Bogu swoją przyszłość. Niech nasz święty patron czuwa nad bezpiecznym powrotem uczestników pielgrzymki do sanktuariów kaszubskich.