XV Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Kolejny raz w naszym sanktuarium została odprawiona Msza święta za pomordowanych żołnierzy, którzy po wkroczeniu w 1944 roku wojska sowieckiego podjęli walkę zbrojną z okupantem i spierającymi go polskimi komunistami. Na godzinę 10.00 przybyli: Burmistrz Miasta Bartoszyce Wiesław Kurach...