Home > Bez kategorii > Parafialna droga krzyżowa w Głotowie

W piątek 31 marca br. Wspólnoty modlitewne Naszej Parafii wyruszyły do kalwarii warmińskiej w Głotowie na Drogę Krzyżową, tradycyjnie wieńczącą rekolekcje wielkopostne.  Opiekunem grupy był ks. Łukasz Długosz, który jednocześnie prowadził nabożeństwo.  Pielgrzymkę odbyło 17 osób, być może, ze pochmurna pogoda i przelotne opady niewielkiego deszczu zniechęciły innych do uczestnictwa  w wyprawie. Na szczęście można wielokrotnie przekonać się, że Pan Bóg wspomaga kochających Go szczerze. Nasz Stwórca  pobłogosławił pielgrzymom i dobrą, i bezdeszczową, i bezwietrzną aurą. Rozważania Drogi Krzyżowej podjęły temat wiary, nadziei i miłości. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni  z głotowskiej pielgrzymki , wielu wraca do tej pięknie położonej kalwarii z sentymentem.  Każda wyprawa do tego świętego miejsca zawsze jest wspaniałym duchowym przeżyciem Naszych Parafian i tak było tym razem.