Home > Bez kategorii > ZMARŁ BRAT WOJCIECH KINCEL

Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł do Pana na wieczną służbę nasz parafianin Wojciech Kincel – brat ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego. Zmarł w 57 roku życia i 30 roku profesji zakonnej. Brat Wojciech zmarł 16 listopada 2020 r. w Szpitalu Miejskim w Zambrowie. W Zgromadzeniu Braci Serca Jezusowego pełnił posługę na wielu placówkach, również w Rzymie. W latach 2011 – 2017 pełnił funkcję Przełożonego Generalnego Zgromadzenia. Ostatnią placówką była Łomża i posługa w katedrze łomżyńskiej. Dnia 17 listopada w katedrze łomżyńskiej o godz. 12.00 odbyła się Msza św. żałobna. Po Mszy św. ciało śp. Brata Wojciecha zostało przewiezione do Domu Generalnego Braci Serca Jezusowego w Puszczykowie k. Poznania. Dnia 20 listopada br. (piątek) o godz. 13.00 odbędzie się Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym p.w. Wniebowzięcia NMP w Puszczykowie pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. W naszej parafii Msza święta w intencji brata Wojciecha zostanie odprawiona w niedzielę 22 listopada o godzinie 10.00 pod przewodnictwem ks. Infułata dr Adolfa Setlaka.

TRANSMISJA MSZY ŻAŁOBNEJ W INTENCJI BR. WOJCIECHA

Dnia 17 listopada w katedrze łomżyńskiej o godz.  12.00 odbyła się Msza św. żałobna w intencji śp. Brata Wojciecha Kincla. Dziękujemy telewizji Narew za udostępnienie nam   transmisji tej  uroczystości.